Żaluzja aluminiowa Juun marki ANWIS otrzymała główną nagrodę podczas 26. edycji konkursu Dobry Wzór. Według komisji powołanej przez Instytut Wzornictwa Przemysłowego Juun to jeden z 11 najlepiej zaprojektowanych polskich produktów 2019 roku w kategorii Sfera Domu.

Dobry Wzór to znak, którym Instytut Wzornictwa Przemysłowego co roku nagradza polskie produkty i usługi za ich walory wzornicze i użytkowe, nowatorstwo rozwiązań oraz jakość wykonania. W składzie tegorocznego jury znaleźli się przedstawiciele instytucji gospodarczych, m.in. Minister Przedsiębiorczości i Technologii oraz prezes Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości, a także instytucje i stowarzyszenia działające na rzecz innowacji, w tym uznani projektanci i architekci.

Produkt marki Anwis został nagrodzony za rewolucyjne połączenie koncepcji tradycyjnej plisy i żaluzji aluminiowej. Uwagę zwrócono również na nowoczesny design, wytrzymałą konstrukcję oraz wygodną i bezpieczną obsługę (Child Safety). Jury doceniło również możliwość konfiguracji kolorów osłony, co wpływa na jej szerokie możliwości aranżacyjne.

>> odwiedż www.juun.pl <<

Żaluzję aluminiową Juun wraz z innymi finalistami konkursu Dobry Wzór zaprezentowano w dn. 24 października 2019 roku podczas uroczystej gali wręczenia nagród. Pokonkursową wystawę można oglądać w siedzibie Instytutu Wzornictwa Przemysłowego w Warszawie do 1 grudnia 2019 roku. Żaluzja aluminiowa Juun została również wyróżniona w prestiżowym katalogu Dobry Wzór 2019, w którym znaleźli się wszyscy finaliści tegorocznej edycji.
Dobry Wzór to najstarszy i najbardziej wiarygodny konkurs wzorniczy w Polsce.

Wszelkie informacje, w tym pakiet wsparcia handlowo-marketingowego, niezbędny do wdrożenia żaluzji aluminiowej JUUN do oferty handlowej, znajdą Państwo na stronie internetowej:

>> Wdrożenie żaluzji JUUN do oferty <<

W przypadku pytań prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta lub z przedstawicielem handlowym Anwis.