Nowoczesny design, bogaty wybór kolorystyczny, niepowtarzalny wystrój wnętrza. To wszystko gwarantują żaluzje drewniane i aluminiowe o szerokości lamel 50 mm.

Jesień jest doskonałym czasem na dokonanie pewnych zmian w naszym otoczeniu. Także w domu. Poniżej prezentujemy dwie propozycje, dzięki którym odmienicie wygląd swoich okien.

ŻALUZJE DREWNIANE 50 MM: NATURALNE PIĘKNO

Z każdym rokiem przybywa zwolenników żaluzji drewnianych. Nic w tym dziwnego. Ta osłona okienna sprawi, że Twoje wnętrze zyska niepowtarzalny wygląd. Żaluzje drewniane 50 mm potrafią oczarować nawet najbardziej wymagających. Zastosowanie naturalnych materiałów sprawi, że zyskasz bardzo przytulny charakter swojego pomieszczenia.

Żaluzje drewniane o szerokości lamel 50 mm szczególnie efektownie będą prezentować się na dużych przeszkleniach. Jeśli zdecydujesz się na wersję z napędem elektrycznym, to tym wyjątkowo eleganckim rozwiązaniem będziesz sterować pilotem bez konieczności ruszania się z kanapy.

Drewno kusi swoim niepowtarzalnym klimatem. Jeśli naturalne piękno w wystroju wnętrz robi na Tobie wrażenie, to jest to odpowiedni wybór.

Marzysz o żaluzjach drewnianych? Doradcy Modnie w Oknie są do Twojej dyspozycji.

WYCENA ONLINE

ŻALUZJE ALUMINIOWE 50 MM: MODNE I UNIWERSALNE

Żaluzje aluminiowe przeżywają drugą młodość. Jeśli kojarzą się Tobie z czymś przestarzałym i staromodnym, to za moment z pewnością zmienisz swoje przekonanie.

Dzisiaj stosowane rozwiązania potrafią sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających. Doskonale zdają sobie z tego sprawę dekoratorzy wnętrz, którzy również często stosują żaluzje aluminiowe w aranżacjach u swoich Klientów. Jeśli chcesz zrobić na kimś wrażenie efektowną przesłoną okienną w swoim biurze lub salonie, to jest to świetny wybór. Żaluzje aluminiowe o szerokości lamel 50 mm nadają się do tego idealnie.

Szeroki wybór kolorystyczny oraz duża wygoda w użytkowaniu – to główne zalety żaluzji aluminiowych. Bez problemu zachowają swój wyjątkowy wygląd zarówno w miejscach narażonych na wysokie temperatury, jak i tam gdzie jest duża wilgoć. W przypadku zabrudzenia wyczyścisz je bez najmniejszego problemu. Co ciekawe, w naszej ofercie znajdują się żaluzje aluminiowe, które swoim wyglądem przypominają żaluzje drewniane.

Chcesz zamontować w swoim domu żaluzje aluminiowe? Skontaktuj się z naszym Doradcą.

WYCENA ONLINE